Obsługa prawna firm


 

Prowadzenie firmy niejednokrotnie okazuje się o wiele trudniejsze, niż uważaliśmy. Często jeszcze przed założeniem działalności spotykamy się z setkami pytań, na które nie umiemy sobie jednoznacznie odpowiedzieć. Próżne okazują się być także poszukiwania porad w sieci, gdzie kolejna strona internetowa wskazuje nam inne rozwiązanie. Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nieodpowiednie prowadzenie firmy może narazić nas nie tylko na brak dochodów czy bankructwo, ale także na spore problemy z prawem. Nikt nie ma chyba wątpliwości, że takich sytuacji chcielibyśmy uniknąć. Obsługa prawna firm jest zatem podstawowym i nieodłącznym elementem prowadzenia działalności gospodarczej. Dzięki pomocy prawnej, jaką uzyskacie korzystając z usług naszych prawników z Siedlec, będziecie mogli spać spokojnie i z pełnym zaangażowaniem skupić się na rozwijaniu swojej działalności.

Na czym polega obsługa prawna firm?

Prawnicy z Naszej Kancelarii zlokalizowanej w Siedlcach, pomogą Państwu od początku do końca przejść przez wszystkie kwestie prawne związane z zakładaniem i obsługą prawną przedsiębiorstwa. Nasi prawnicy są wykwalifikowani w prowadzeniu spraw dotyczących:

prawnicy dyskutują przy stole
Możecie Państwo liczyć na naszą pomoc przy zakładaniu wszystkich rodzajów spółek, a także stowarzyszeń, spółdzielni, fundacji. Zapewnimy także pomoc przy zakładaniu jednoosobowej działalności gospodarczej oraz wszystkich rodzajów przedsiębiorstw. Pomożemy Państwu sporządzić wszystkie niezbędne regulaminy, akty wewnętrzne, uchwały, statuty, projekty uchwał oraz umowy. Zapewnimy kompleksową i profesjonalną pomoc w zakresie ochrony danych osobowych, która jest w ostatnim czasie dość kontrowersyjnym tematem. Podczas prowadzenia przez Państwa działalności, możecie skorzystać z pomocy naszych adwokatów w zakresie rozstrzygania sporów reklamacyjnych z kontrahentami. Nasi prawnicy specjalizują się także w prawie nieruchomości. Jeśli zatem potrzebą Państwo sporządzić umowę najmu/sprzedaży lokalu czy też mają Państwo problemy prawne z Najemcami, również jesteśmy w stanie pomóc. Podejmiemy się także obsługi prawnej w zakresie przekształcania, łączenia czy podziału spółek i zapewnimy kompleksową opiekę w tym zakresie. Nasi prawnicy będą także reprezentować Klientów w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych. Zajmiemy się także całościowo procesem zamykania działalności gospodarczej.

rozmowa mężczyzn z prawnikiem

Co jeszcze zyskasz dzięki współpracy z naszymi prawnikami?

Wieloletnie doświadczenie naszych prawników umożliwia obsługę prawną przedsiębiorców w praktycznie każdym aspekcie prowadzenia działalności. Poza wymienionymi powyżej możliwościami, nasi prawnicy chętnie podejmą się także doradztwa w zakresie emisji papierów wartościowych. Poprowadzimy Państwa również przez proces nawiązywania współpracy z kontrahentami spoza granic naszego kraju, tak aby wszystkie umowy były podpisane w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa. Korzystając z usług Naszej Kancelarii w Siedlcach, mogą Państwo liczyć na pomoc także dotyczącą prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych. Podpowiemy jak korzystnie i zgodnie z prawem zarządzać finansami firmy, aby jej prowadzenie było opłacalne dla przedsiębiorcy. Jeśli zatem chcecie Państwo prowadzić swoją działalność z korzyścią i w zgodzie z prawem, to zapraszamy do skorzystania z usług Naszej Kancelarii w Siedlcach. Zajmiemy się firmami z całego kraju, niezależnie od ich wielkości i charakteru.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się kancelarią, świadczymy usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych oraz biznesowych. Specjalizujemy się w różnych dziedzinach prawa – m.in. rozwodach czy obsłudze klientów biznesowych.

Derlikowski Domalewski i Wspólnicy Adwokacka Spółka Komandytowa
Józefa Piłsudskiego 18 lok.3
08-110 Siedlce

e-mail: office@legalalliance.pl

tel: +48 22 629 03 32

pon. - pt.
9:00 - 18:00